Close

Zájezdy

Proč cestovat s VIP GOLF

Jste-li vášnivý golfista a chcete nejen zlepšit své dovednosti, ale také rozšiřovat svůj světonázor, pak bude ideální volbou pro Vaši příští dovolenou speciální golfová nabídka nejlepších hřišť v České republice.

Česká republika je nejen jednou z nejrychleji rostoucích evropských golfových turistických destinací, ale také zemí s bohatým historickým dědictvím. Na trávení volného času nabízíme navštívit nejkrásnější středověká města, procházet se starobylými hrady, užívat si nezapomenutelnou chuť piva přímo ze sudu při exkurzích do pivovarů a vychutnat si národní kuchyňi v nejlepších restauracích v zemi. VIP-GOLF se specializuje na utváření golfových zájezdů s přihlédnutím ke všem Vašim přáním. Staňte se našim hostem a nechte se hýčkat luxusem.

Albatross

Albatross Golf Resort je profesionální 18-ti jamkové golfové hřiště s USGA ratingem 74,4, pouhých 30 minut od centra Prahy. Hřiště bylo navrženo vedoucím architektem golfu Keithem Prestonem a má délku PAR 72 o délce 6858 metrů. Složitost hry dává velké množství vody a neviditelné pasti, které obohatí zážitek ze hry.

Albatross Golf Resort je jedním z nejlepších golfových středisek v České republice, a také oficiálním pořadatelem „European Golf Tour“  v roce 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018.

Beroun

Beroun je mladé 18-ti jamkové hřiště s délkou PAR 72 délky 6 078 metrů. Beroun je soukromé hřiště, takže jeho travnaté plochy jsou vždy ve výborném stavu a zahrát si můžete i přes v zimních měsicích.

Tvůrce hřiště je kanadský architekt Les Furber a je známý jako otec moderního pojetí golfových hřišť. Design berounského hřiště nese typický rukopis svého autora, tj. viditelnost všech dopadových ploch, možnost strategického rozhodnutí mezi riskantní, přímočarou cestou k jamce nebo delší, ale bezpečnou cestou bez rizika.

Beroun přinese potěšení nejen hráčům s vysokým HCP, ale také zaručí zážitek začátečníkům. Příjemným doplněním klubového území je hotel s konferenční místnosti, fitness klubem, saunou a venkovním bazénem.

Karlštejn

„Jednoduchý bogey, ale těžký birdie“ – to bylo hlavní motto při stavbě karlštejnského hřiště, díky čemuž fantasticky krásné, 27 jamkové hřiště, obklopené zelenými kopci a bílými vápencovými skalami, mohou dnes hrát společně i hráči s velmi rozdílnými handicapy.

Prvních 18 jamek se otevřelo v roce 1993, návrh byl vzat z dílen předních kanadských golfových architektů Les Furber a Jim Eremk. V roce 1997 se Karlštejn stal místem evropské turné PGA, ve které se zúčastnilo mnoho předních golfistů z celého světa. Vítězem byl Bernhard Langer se skóre 265 (-20) po čtřech kolech.

Jen 30 minut jízdy od Prahy si můžete vychutnat nezapomenutelnou hru na dobře upraveném, dobře promyšleném terénu s nádherným výhledem na hrad Karlštejn.

Greensgate

Greensgate je nekonvenční, technicky náročné 18-ti jamkové hřiště, které se nachází na kopcovitém terénu mezi malebnými lesy. Areál se nachází v nadmořské výšce 310 metrů a má PAR 72 s délkou 6162 metrů.

Německý architekt Christoph Städler promyslel své stvoření do nejmenšího detailu a jeho perlou se považuje jamka číslo 11 na samostatném ostrově, která zaslouženě získala 4krát ocenění „jamka roku“.

Samotné hřiště také obdrželo ocenění „Hřiště roku 2008“. Na Greensgate se hrálo mnoho mezinárodních turnajů. Perfektně vyvinutý terén, nádherná krajina a čistý vzduch Vám zaručí nezapomenutelnou hru.

Hotely

Beroun Golf Hotel ****


 • 20 min od letiště Václava Havla

 • Wellness / Fitness / Bazén

 • WiFi / Klima / Minibar / TV

 • Executive Club / Konferenční místnost na 60 osob

 • Praha centrum 30 min

 • Aquapark 3,1 km

Greensgate Hotel Dýšina ***


 • 50 min letiště Václava Havla

 • Hotel & Apartmány

 • WiFi / Klima / Minibar / Sat-TV

 • Plzeň centrum/pivovar 15 min

 • Zoo Plzeň 20 km

Angelo by Vienna House Prague ****


 • 25 min od letiště Václava Havla

 • Wellness / Spa / Fitness

 • WiFi / Klima / Minibar / Sat-TV

 • Praha centrum 3km

 • 200m Metro & Tramvaj

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Zadejte své kontaktní údaje do objednávky a získejte cenovou nabídku zdarma a bez závazku.

Par
od €349

2 noci v Beroun Golf Hotel + Wellness


Greenfee 18 jamek Beroun


Greenfee 18 jamek Greensgate


Prohlídka Plzeňského pivovaru s ochutnávkou piva

Birdie
od €499

3 noci v Beroun Golf Hotel + Wellness


Greenfee 18 jamek Beroun


Greenfee 18 jamek Greensgate


Greenfee 18 jamek Karlštejn


Greenfee 18 jamek Albatross


Prohlídka Plzeňského pivovaru s ochutnávkou piva


Prohlídka hradu karlštejn

Hole-in-One
na dotaz

Sestavte si balíček na míru:


Vyberte si hotel


Vyberte si hřiště


Sdělte nám, jak chcete trávit volný čas

-Ceny jsou uvedené za jednu osobu.